Ke každé objednávce nad 3.500,- Kč přidáme 15% Pirate CBD™ olej zcela zdarma. Navíc doprava zdarma při objednávce již od 2.000,- Kč (platí pro CZ i SK).

Kratom gummies: 6 důvodů, proč je vyzkoušet

Listy tropického stromu Mitragyna speciosa neboli kratomu žvýkali lidé už před stovkami let. Dodával jim energii a sílu a poskytoval úlevu od bolesti. Pro tyto a další účinky se těší oblibě dodnes, jen se změnil způsob jeho konzumace. Místo listů kratomu se dnes žvýkají kratom gummies: měkké a chutné bonbony, které jsou ideální zejména pro začátečníky. Jaké jsou další důvody, kvůli kterým byste kratom gummies měli vyzkoušet?

Co jsou kratom gummies?

Kratom gummies jsou měkké bonbony s obsahem kratomu. Tento tropický strom původem z jihovýchodní Asie obsahuje látku zvanou mitragynin, která se dokonce i v západní medicíně používá při léčbě chronické bolesti a zažívacích potíží nebo při léčbě závislosti na opiu.

Kromě kratomu byste v kratom gummies od PirateCBD™ našli cukr, glukózový sirup, rostlinný olej, želatinu, oxid titaničitý, kyselinu jablečnou, kyselinu citronovou a aroma. Ve srovnání s klasickým (práškovým) kratomem jsou proto mnohem chutnější.

HHC bonbony

6 důvodů, proč vyzkoušet kratom gummies

Proč si myslíme, že byste kratom gummies měli vyzkoušet i vy?

  • Snadné dávkování
  • Diskrétní užívání
  • Příjemná chuť
  • Pozitivní účinky na lidské tělo a mysl
  • Nízké riziko vedlejších účinků
  • V ČR naprosto legální

Snadné dávkování

Zatímco při dávkování práškového kratomu se snadno ztratíte při počítání optimální dávky, u gummies nic takového nehrozí. Na první dobrou víte, kolik kratomu se ukrývá v jednom bonbonku. A tudíž kolik jich musíte sníst, abyste byli v pohodě. Konkrétně kratom gummies od PirateCBD™ obsahují přesně 40 mg kratomu v jednom bonbonu.

Diskrétní užívání

Praktické balení kratom gummies nepřitahuje nežádoucí pozornost a pohodlně se vám vejde do kapsy nebo do kabelky, takže svou dávku kratomu můžete mít neustále po ruce. Bonbony navíc vypadají na první pohled jako běžní gumoví medvíci, jejich konzumací tak nikoho nepohoršíte.

Příjemná chuť

Kratom gummies vám nejen zlepší náladu, ale navíc vám budou chutnat. Účinky kratomu si tak můžete užít i v případě, že vám klasický kratom v prášku kvůli svému silnému a hořkému aroma nevyhovuje.

CBD bonbony

Pozitivní účinky na lidské tělo a mysl

Kratom gummies vám dopřejí stejné účinky jako klasický kratom v prášku (akorát bez nepříjemného aroma a chuti). To znamená, že v závislosti na dávkování vás buď nabudí, nebo zklidní. Nižší dávky kratomu účinkují podobně jako opioidy, takže můžete čekat příliv energie, lepší soustředí nebo zvýšení libida. Ve vysokých dávkách má kratom naopak sedativní účinky: tlumí bolest, navozuje pocit klidu a pomáhá s usínáním.

Nízké riziko vedlejších účinků

S užíváním kratomu se vždy pojí riziko vedlejších účinků. V případě kratom gummies se ale vyskytují spíše ojediněle. Na vině bývá příliš vysoká dávka kratomu nebo jeho užití společně s alkoholem či s léky na předpis. Porada s ošetřujícím lékařem je proto vždy na místě. K vedlejším příznakům mimo jiné patří ztráta chuti k jídlu, úbytek hmotnosti, nespavost, zácpa, sucho v ústech, bolest svalů, závratě, halucinace nebo bludy.

Je dobré vědět, že při nadužívání kratomu si na něm můžete vypěstovat závislost, kterou provázejí mírné abstinenční příznaky. Naopak riziko předávkování je naprosto minimální, jelikož smrtelná dávka kratomu je odhadována na přibližně 200 miligramů na kilogram tělesné hmotnosti.

V ČR zcela legální

V České republice je kratom a výrobky z něj zcela legální – ovšem ne jako výživový doplněk či potravina, ale jako sběratelský předmět. Dle zákona byste si ho proto měli doma vystavit na poličku. Jak s ním ale ve skutečnosti naložíte, záleží jen na vás.

Ne všude je však kratom legální. Například v Itálii, Švýcarsku nebo Polsku je přísně zakázán, tak si na to dejte pozor, pokud se tam chystáte vyrazit na dovolenou.

 

*Pozn: Veškeré informace uvedené na této webové stránce, jakož i informace, které jsou prostřednictvím této webové stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Žádná z informací zde uvedených není určena jako náhrada lékařské diagnózy a nelze takovou informaci považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. Tato webová stránka nepodporuje, neschvaluje ani neobhajuje dovolené či nedovolené užívání omamných či psychotropních látek či páchání jiné nezákonné činnosti.

*Pozn: zdroj obrázků pixabay.com, unsplash.com