Ke každé objednávce nad 3.500,- Kč přidáme 15% Pirate CBD™ olej zcela zdarma. Navíc doprava zdarma při objednávce již od 2.000,- Kč (platí pro CZ i SK).

HHC gummies: 7 důvodů, proč je vyzkoušet

O HHC gummies slyšíte poprvé? Měkké a chutné bonbony obsahují přírodní látku, která svými účinky připomíná THC. Na rozdíl od něj je ale zcela legální, méně psychoaktivní a pojí se s ní mnohem nižší riziko vedlejších příznaků. Jaké jsou další důvody, kvůli kterým byste HHC gummies měli vyzkoušet?

Co jsou HHC gummies?

HHC gummies jsou měkké bonbony s obsahem kanabinoidu, jehož název zní hexahydrokanabinol. Ten je jednou z mnoha přírodních látek nacházejících se v technickém konopí. Ačkoliv světlo světa spatřil už v roce 1944, kdy ho uměle vytvořil americký vědec Roger Adams, v rostlině konopí byl nalezen teprve nedávno. V roce 2020 ho objevili dva španělští výzkumníci J. Basas-Jaumandreu a F. Xavier C. de las Heras při analýze lipidového extraktu ze semen rostliny konopí.

Kromě HHC byste v gummies našli už jen želatinu a několik dalších přírodních látek zodpovědných za výslednou chuť bonbonů. Konkrétně HHC gummies od PirateCBD™ jsou 100% bezpečné a zdravé, pocházejí z ekologického zemědělství a pochutnají si na nich jak vegani, tak příznivci keto stravování. A co je opravdu podstatné – mají vždy minimálně 62% zastoupení aktivní složky (izomeru 9R), a proto jsou považovány za nadstandardně potentní.

HHC gummies

7 důvodů, proč vyzkoušet HHC gummies

Proč si myslíme, že byste HHC gummies měli rozhodně dát šanci?

  • Snadné dávkování
  • Diskrétní užívání
  • Skvělá chuť
  • Pozitivní účinky na lidské tělo a mysl
  • Menší psychoaktivní účinky než THC
  • Nízké riziko vedlejších účinků
  • V ČR naprosto legální

Snadné dávkování

Zatímco při dávkování HHC oleje se snadno ztratíte při počítání optimální dávky, u HHC gummies nic takového nehrozí. Na první pohled víte, kolik HHC se ukrývá v jednom bonbonku. A tudíž kolik jich musíte sníst, abyste byli v pohodě. Konkrétně HHC gummies od PirateCBD™ obsahují přesně 40 mg HHC v jednom bonbonu – začátečníkům tak bude stačit polovina, nebo dokonce jen třetina bonbonu.

Diskrétní užívání

HHC gummies si můžete zobnout kdykoliv v průběhu dne, aniž byste tím vyvolali pozdvižení. Na první pohled vypadají jako běžné gumové bonbonky, takže se nemusíte obávat nechápavých, nebo dokonce odsuzujících pohledů. Ne že by na HHC bylo cokoliv špatného!

gummies s HHC

Skvělá chuť

HHC gummies vám nejen zlepší náladu, ale navíc vám budou chutnat. Jestli míváte přes den chuť na něco dobrého, nemusíte už sahat po sladké čokoládě nebo nezdravých sušenkách plných cukru.

Pozitivní účinky na lidské tělo a mysl

HHC objevili dva španělští vědci v konopí teprve nedávno, a proto se o jeho účincích prozatím spíše spekuluje. Z dosavadních vědeckých studií vyplývá, že HHC má zřejmě velmi podobné účinky jako THC, jeho účinnost je ale zhruba poloviční. To znamená, že k dosažení stejného efektu jako po užití THC byste potřebovali dvojnásobnou dávku HHC. Řada uživatelů dále uvádí, že HHC jim pomáhá tlumit bolest a lépe snášet stres nebo že přispívá k lepšímu spánku.

Menší psychoaktivní účinky

HHC má sice podobné účinky jako THC, je ale mnohem slabší, a tedy i méně psychoaktivní. Po užití HHC gummies se tak bude cítit dobře naladění, uklidníte se a opadne z vás stres, rozhodně se ale nedostanete do kdovíjakého rauše. To je dobrá zpráva pro všechny, kteří si chtějí užít benefity konopí bez rizika změněného stavu vědomí, nebo dokonce vzniku závislosti.

HHC bonbony

Nízké riziko vedlejších účinků

S užíváním kanabinoidů se vždy pojí riziko vedlejších účinků. V případě HHC gummies se ale vyskytují spíše ojediněle. Na vině bývá příliš vysoká dávka HHC nebo užití HHC společně s alkoholem či s léky na předpis. Porada s ošetřujícím lékařem je proto vždy na místě. K vedlejším příznakům mimo jiné patří nevolnost, závratě a sucho v ústech, nespavost, úzkost nebo paranoia.

Zcela legální

HHC nemá psychoaktivní účinky a ve své přirozené formě je tak v České republice zcela legální. Ovšem za předpokladu, že se jedná o HHC přírodního původu a získané z produktů, jejichž obsah THC nepřekročil zákonem povolené jedno procento. Tak jako tak doporučujeme neužívá HHC gummies (ani jiné produkty s obsahem HHC) bezprostředně před tím, než usednete za volant. To samé platí v případě, že vykonáváte práci, která vyžaduje plné soustředění a pozornost nebo při které je třeba dodržovat jasně daná bezpečností pravidla (např. obsluha průmyslových strojů).

 

*Pozn: Veškeré informace uvedené na této webové stránce, jakož i informace, které jsou prostřednictvím této webové stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Žádná z informací zde uvedených není určena jako náhrada lékařské diagnózy a nelze takovou informaci považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. Tato webová stránka nepodporuje, neschvaluje ani neobhajuje dovolené či nedovolené užívání omamných či psychotropních látek či páchání jiné nezákonné činnosti.