Ke každé objednávce nad 3.500,- Kč přidáme 15% Pirate CBD™ olej zcela zdarma. Navíc doprava zdarma při objednávce již od 2.000,- Kč (platí pro CZ i SK).

HHC oleje od Pirate CBD™

 
   • HHC olej - 10%, 10 ml, 1000 mg HHC Vysoký poměr aktivního izomeru 9R | Akční cena
   • Neohodnoceno
   • Akce
   • Novinka
  • HHC olej s malinovým aroma (1000 mg HHC se zastoupením aktivního izomeru 9R >62 %) od Pirate CBD™

   UPOZORNĚNÍ: V návaznosti na nařízení vlády č. 463/2013 Sb., které od 6.3.2024 zařadilo psychoaktivní látky HHC, HHC-O a THCP na seznam zakázaných látek není do 31.12.2024 možné objednání produktů obsahující HHC.

   Žhavá novinka a první HHC olej od PirateCBD™. Tento olej s 10% koncentrací HHC (hexahydrokanabinolu) s vysokým poměrem aktivního izomeru 9R >62 % (složka, která v HHC reálně "funguje" a kterou většina prodejců záměrně neuvádí) s vynikajícím malinovým aroma.

   Je určen pro všechny zvědavce, kteří chtějí hlouběji zabřednout do tajemství tohoto staronového kanabinoidu mající podobné vlastnosti a účinky jako psychoaktivní a stále nelegální THC s výjimkou toho, že pořízení HHC je v tuto chvíli naopak legální.

   Legálnosti HHC ale pravděpodobně jednou odzvoní, proto není čas na lelkování.

   Vše o HHC vč. jeho aktivní složky se dozvíte ZDE.

   10 ml roztoku obsahuje 1000 mg HHC. Jedno balení tak obsahuje až 200 dávek.

   Vedle převažujícího HHC může tento olej obsahovat také stopové množství dalších kanabinoidů jako je CBD (kanabidiol), CNB (kanabinol), CBTC (cannabicitral), CBE (cannabielsoin) a další.

   TENTO PRODUKT NEOBSAHUJE PSYCHOAKTIVNÍ LÁTKU THC (<0,022 %).

   Tento produkt je v souladu se zákonem 5 č. 167/1998 určený k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Vhodné také pro sběratelské a laboratorní použití. Není určen k přímé konzumaci nebo kouření.

   Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let. Doručení pouze v rámci ČR (ne Slovensko). Při převzetí bude ze strany doručovatele ověřen věk adresáta.

   Při manipulaci (zejména té první) dodržujte vždy základní pravidla tzv. microdosingu, tedy aplikujte nejprve 1 kapku oleje a vyčkejte min. 2 hodiny předtím, než olej aplikujete znovu. Po jakékoliv manipulaci s olejem nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo ohrožení ostatních osob. Jakákoliv manipulace s olejem není ze zdravotních a bezpečnostních důvodů vhodná pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče a řidiče z povolání a pro pracovníky u těžkých strojů.

   Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě či prevenci jakékoliv nemoci.

   • HHC s vysokým poměrem aktivního izomeru 9R (>62%)
   • vyrobeno bez použití pesticidů a herbicidů


   Objem balení: 10 ml

   VýrobceUS Cannabis BioTech Solutions LLC, 16192 Coastal Highway, Lewes, Delaware 19958, Spojené státy americké

   *Laboratorně testováno v Metrologické a zkušební laboratoři VŠCHT Praha, zkušební laboratoř č. 1316.2 akreditovaná ČIA dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018, č. protokolu o zkouškách ML: 258/23

   Dostupnost: Momentálně nedostupné
   • Cena:
   • 990 Kč  ( 20 %)
    790 Kč
   • 1 z 5